אוזניות עם פונקציה של ביטול רעשים: הבדיקה המרגעת לשאלה המרכזית

תוכן עניינים

אוזניות עם פונקציה של ביטול רעשים הפכו לאחרונה למוצר הכרחי עבור רבים מאתנו. הסבל מרעשי רקע במשרד, ברכבת או בזמן המתנה בשדה תעופה נעשה דבר העבר. במאמר זה, נכיר את הטכנולוגיה שאחורי ההבטחה הזו, ונבדוק האם אשכרה עובדת כפי שנשמע.

פונקציית ביטול הרעשים מיועדת לסינון רעשי הרקע ולאפשר לנו להיכנס לעולם שלמרות שמתנהל סביבנו אבל בנפרד ממנו. נכון יש אוזניות בכל צורות וכל טעמים עוסקות באם אעך של רעש לשמע לסביבת הרעש באמת עובדים.

דברים עיקריים

 • היכרות עם פונקצית ביטול רעשים
 • יתרונות וחסרונות של אוזניות ביטול רעשים
 • טיפים לבחירת אוזניות המתאימות לצרכים

מה זה ביטול רעשים?

ביטול רעשים הוא טכנולוגיה המאפשרת לאוזניות לסנן ולמנוע רעשים רקע מלהגיע אל האוזן שלך. כשאתה משתמש באוזניות עם ביטול רעשים, תכולת הרעש החיצוני מסביבך מושתתת באופן משמעותי.

ביטול הרעשים מבוסס על רעיון של "אנטי-רעש", כלומר יצירת גל שמגנה בפועל על הגל המקורי. אוזניות ביטול רעשים מכילות מיקרופונים המאזינים לרעשים החיצוניים, ובמקביל יוצרות גל מעיד בנגד לחיסול הרעש.

ישנם שני סוגים עיקריים של ביטול רעשים: פסיבי ואקטיבי. ביטול רעשים פסיבי מתבצע על ידי החומר שמווסת את האוזן וחוסם פיזית את הרעשים החיצוניים. לעומת זאת, ביטול רעשים אקטיבי משתמש בטכנולוגיה חכמה כדי לייצר גל שמגנה במטרה למנוע רעשים.

חשוב לציין כי ביטול רעשים לא עובד בכל מצב ובכל סוג של רעש. ברוב המקרים, הוא יהיה יעיל במיוחד כשמדובר בסינון של רעשים קונסטנטיים כמו רעש גלגלי מטוס או רקע שמץ של צליל שונה. בנוגע לרעשים משתנים או פתאומיים, ביטול הרעשים יכול להיות פחות יעיל.

איך פונקציה של ביטול רעשים עובדת

הטכנולוגיה מאחורי ביטול הרעשים

ביטול הרעשים מבוסס על עקרון פיזיקלי הידוע כ**"רעש מתון"**. מה שקורה הוא שאלמנטים תוך האוזניות מייצרים קול הפוך לקול הרעש החיצוני, בכדי לדבר את הרעש המגיע מבחוץ. כשהקול הפוך נפגש עם קול הרעש, הם "מבטלים" אחד את השני, בהודעה שאתה פוגש רק השקט.

מינון רעשים אקטיבי ופסיבי

 • ביטול רעשים פסיבי: ביטול הרעשים הפסיבי מתבצע באמצעות הבניה הפיזית של האוזניות. המבנה מעצור כמה שיותר מהרעש החיצוני מלהיכנס לאוזן שלך. דוגמאות משולשות של זה כוללות קפיצת הרמים והכביסה על אזניים, הנם בפועל מייצרים אטימה היושבת סביב או בתוך אוזן שלך.
 • ביטול רעשים אקטיבי: ביטול הרעשים האקטיבי מוסיף על פי שיטה פסיבית עם שימוש בטכנולוגיה. באמצעות מעגל אלקטרוני, האוזניות מייצרות קול הפוך לרעש החיצוני. המעגל באוזן שלך מחשב החלק המשולשש לההה הזמן האמיתי של הרעש החיצוני, כך שאוזן שלך מקבל קי אזורים מהמאמץ החיצוני כל הזמן.

לסיכום, ‫השילוב של ביטול הרעשים הפסיבי והאקטיבי הופך את האוזניות הללו נמאס עוד יותר בהעדר רעש. הטכנולוגיה פועלת בצורה מופלאה לבלימת רעשי רקע חזקים ועיסוקיים, ומאפשרת לך להתרכז על המוזיקה, השיחות או בכל מטרה אחרת שבה אתה זקוק.

אוזניות עם ביטול רעשים – האם זה באמת עובד?

בימים שבהם אנו חיים, אתה עלול לחפש אוזניות המספקות פתרון לרעש הסביבתי שמפריע לך להאזין למוזיקה או שמעביר אותך לעולם אחר. אוזניות עם פונקציה של ביטול רעשים יכולות להעניק לך חוויה בלתי רשמית.

ביטול הרעשים הוא טכנולוגיה המבוססת גם על פעולות פיזיות וגם חשמליות. אוזניות משלב ביטול רעשים חיישנים מיוחדים האוספים רעשים מהסביבה. לאחר מכן, המעגל שבו הוא מייצר קול דומה אך הפוך, שמתבטא בביטול הרעש.

המעבר לאוזניות ביטול רעשים יכול לשפר באופן כמעט משמעותי את חוויית האזנה שלך. הפיכולה של הטכנולוגיה להשתפר במהלך השנים אכן מראה שיש יש ביטול רעשים אפקטיבי. יש לכך כמה סיבות:

 • ייעודיות בביצועים: טכנולוגיית הביטול משתפרת בזכות פיתוח חיישנים, מערכות המעבדות אות ואלגוריתמים מSophisticated.
 • שיפור באיכות הגוף: הטכנולוגיה מתקדמת גם מבחינת המסבך האקוסטי שבו אוזניות מתמוקמות ואופן שיכול לסייע בביטול הרעשים.-
 • אפשרויות התאמה לאישית: מוצרים מובילים מאפשרים למשתמשים לשלוט ולהתאים בצעד פרטניים את רמת הביטול רעשים וכמות הרעש הסביבתי שיועבר אל האוזן.

כנראה שאתה תרצה עדיין לקחת בחשבון שאוזניות ביטול רעשים לא יכולות להסיר כל קול רעש. פריטים ייחודיים ישתפרו בביטול רעשים עבור גורמים קבועים, כגון רעש הנסיעה בטיסות, לעומת קולות משתנים כמו אלה משיחות מסביב או ילדים משועשעים.

יתרונות וחסרונות של אוזניות ביטול רעשים

יתרונות

אוזניות ביטול רעשים מציעות לך שיפור משמעותי באיכות השמיעה בסביבות רועשות. הם מסירים את הרעש הרקע המפריע, ובכך מאפשרים לך להתרכז על המוזיקה, הפודקאסט או השיחה שאת/ה מנסה להאזין אליה.

בנוסף, השימוש באוזניות ביטול רעשים יכול לסייע לך גם בשמירה על בריאות האוזן. כאשר הרעש הרקע מוסיף, יש נטייה להעלות את עוצמת השמע, וזה עלול לגרום לנזק באוזן. כשאת/ה משתמש/ת באוזניות ביטול רעשים, אין צורך להעלות את הווליום לרמות בלתי בריאות.

חסרונות

אחד החסרונות הבולטים של אוזניות ביטול רעשים הוא העלות הגבוהה יותר ביחס לאוזניות רגילות. הטכנולוגיה המתקדמת והחומרים האיכותיים מגדילים את הפער במחיר.

בנוסף, במקרים מסוימים, אוזניות ביטול רעשים עשויות לחסום גם קולות שאת/ה יכול/ה לרצות לשמוע, כמו הכרזות בתחנה יעודית או אדם מדבר אליך. בכך הן מתערבות ביכולת שלך לשמוע סימני אזהרה ולשכוח שאת/ה במקום ציבורי.

לסיכום, אוזניות ביטול רעשים הן כלי שיפור חווית השמיעה, אך גם מגלות חסרונות כמו עלויות חיצוניות ובוררות שמע מוגזמת במקרים מסוימים. כדאי לשקול את היתרונות והחסרונות כשאת/ה בוחר/ת אם ואיזה דגם של אוזניות ביטול רעשים לרכוש.

איך לבחור אוזניות עם ביטול רעשים

ראשית, עליך לשים לב לאיכות הסאונד. אוזניות עם ביטול רעשים אמיצעי לא יתנו לך את החוויה הטובה ביותר. וודא שהאוזניות שאתה מחשיב לרכוש מספקות סאונד טוב ונקי.

בנוגע לטכנולוגיית ביטול הרעשים, דע כי קיימות שתיים: ביטול רעשים אקטיבי (ANC) וביטול רעשים פסיבי. ANC משתמש באלגוריתמים ומיקרופונים חיצוניים כדי להילחם ברעשים מתחת לכל היכולת של האוזניים. תרגיש חופשי לבדוק דגמים וחברות שונות על מנת למצוא את הביטול הרעש בטוח עבורך.

הבאתי לך כמה פרמטרים שכדאי לבדוק:

 • אורך הסוללה: וודא שהאוזניות בעלות מספיק זמן האזנה ולא יכריחו אותך לטעינה תכופה.
 • נוחות: לא פחות חשוב מהאיכות הסאונד היא נוחות האוזניות – וודא שהן מתאימות באוזן נוחות ולא מחלישות במהלך שימוש ארוך.
 • עמידות: בדוק שהאוזניות מיועדות לשימוש שרצית להן, כולל עמידות לזיעה אם נדרש.
 • מחיר: השווה בין דגמים שונים בטווח המחירים שאתה מוכן לשלם על מנת למצוא את האוזניות המתאימות ביותר.

לסיכום, תיכנס לעיסוק קפצות בבחירת אוזניות עם ביטול רעשים. קח בחשבון את הפרמטרים שציינתי ולא תתאכזב מהרכישה שלך.

דגמים מומלצים של אוזניים עם ביטול רעשים

בחירת אוזניות עם פונקציה של ביטול רעשים איכותית יכולה לשנות את חווית השמיעה שלכם. הנה כמה דגמים מומלצים של אוזניים מתקדמות עם פונקציה זו:

בוס QuietComfort 35 II – הדגם המפורסם של בוס מציע ביטול רעשים אכילסיתי ואיכות קול מעולה. האוזניים האלחוטיות מבית QuietComfort מציעות גם יכולות מתקדמות של פיקוח על שירותי ביטול רעשים ונגישות לעוזר קולי.

סוני WH-1000XM4 – עם טכנולוגיית ביטול רעשים מתקדמת מבית סוני, הדגם הזה מגיע עם שפע פונקציות שימושיות כמו זיהוי תנועה והתאמה אוטומטית של צלילים הדגם מציע גם שילוב עם מכשירי תקשורת רבים ומערכות הפעלה שונות.

Sennheiser Momentum Wireless – עם איכות קול מצוינת וביטול רעשים יעיל, האוזניים האלחוטיות הללו מבית Sennheiser ימסרו חוויה מרובה עצמה לכל חובבי מוזיקה. בנוסף, הדגם מכיל כמה פונקציות נוספות, כמו טעינה מהירה ובלמים אכילסיתיים.

Bang & Olufsen Beoplay H9 – המותג הדני היוקרתי מציע אוזניים אלחוטיות עם ביטול רעשים מצוין ואיכות קול אדירה. ה-Beoplay H9 כולל גם טכנולוגיה מתקדמת לחיבור למכשירים וסוללה שמחזיקה מעמדה עד 25 שעות.

מכיוון שפונקציה של ביטול רעשים פועלת בצורה שונה בין דגם לדגם ובין יצרנית לייצרנית, כדאי לך לנסות כמה דגמים לפני שאתה בוחר באחד המותאם במיוחד לדרישותיך. וודא לבדוק גם שפונקציה זו תומכת במכשירים ובמערכת הפעלה שלך.

סיכום

בשנים האחרונות חווינו שיפור משמעותי בתחום אוזניות הביטול רעשים. אתה כמובן רוצה לדעת האם הפונקציה הזו באמת עובדת, והאמת היא שזה תלוי במקרה ובסוג האוזניות שתבחר. ישנם שני סוגים עיקריים של ביטול רעשים: אקטיבי ופסיבי.

ביטול רעשים פסיבי מתבסס על מבנה האוזנiyot והחומר ממנו הם עשויים. הריכוז בחומרים איכותיים כמו פוליאוריטים וקצף מיוחד יכול לסנן ביעילות רעשי רקע מהסביבה. פתרון זה עושה עבודה טובה במיוחד בסינון רעשים במהכוללים.

ביטול רעשים אקטיבי מתבסס על מערכת אלקטרונית המייצרת ידעציביית. זה שיטה טכנולוגית שמיוצרת קול הפוך למקור הפוגע, מהווה כמעט ככל הפוגע לא קיימים לשמיעה. זה אוזן שם הכי המעגל שנתון עשות כבקשות שקולות.

בפועל, אנו מוצאים ששילוב של ביטול-רעשים אקטיבי ופסיבי מציע׃ ממשב וריגשות מאמת. בחר אוזניות עם טכנולוגיה אלחוטית, כוח ומשמעותי בעת ביצוע בג.יל ישראל. המבוסס על טכנולוגיה חדישה, המערכות אלה משפרות משמעותית את חווית השמיעה על פני אוזניות טרדיציות היבש.

שאלות נפוצות

איזו חברה מובילה בתחום אוזניות ביטול רעשים?

חברות מובילות בתחום אוזניות ביטול רעשים כוללות בין היתר Sony, Bose ו-Sennheiser. כל אחת מהן מציעה שורה של דגמים שונים, תלויים בצרכים ובתקציב שלך.

איך עובד מנגנון ביטול הרעשים?

מנגנון ביטול הרעשים עובד על פי שיטה של שילוב שתי האוזניות, האחת בצד לבן והשניה בצד ימין. כשהן מחוברות בעזרת כבל, אוזניה אחת משדרת צליל בצליל הנוגד, מה שיוצר סימטריה כאשר הם נתקעים על האוזן. אלגוריתם מייחד מזהה צלילים רעשיים, ומכליל למוקד אלגוריתם ייחודי המבוסס על צליל.

איזה דגם של אוזניות עם ביטול רעשים מומלץ?

דגמים מובילים של אוזניות ביטול רעשים הם, לדוגמה, ה-Sony WH-1000XM4, ה-Bose QuietComfort 35 II וה-Sennheiser HD 660 S. כל דגם מייצג יתרונות וחסרונות שונים, אז חשוב לבדוק ביקורות ולבחון את צרכיך האישיים לפני שתבחר.

האם אפשר להשוות את הביטול הפעיל של רעשים באוזניות בין חברות שונות?

כן, ניתן להשוות בין הביטול הפעיל של רעשים באוזניות של חברות שונות. עם זאת, שים לב שקיומם של טכנולוגיות ביטול רעשים שונות בין החברות עלול להוביל לביצועים משונים במצבים שונים. השוואת ביקורות ומבדקים יכולה לעזור לך להבין מהן השיטות הטובות ביותר לסדר היום שלך.

האם ילדים יכולים להשתמש באוזניות ביטול רעשים?

ילדים יכולים להשתמש באוזניות ביטול רעשים, אך יש לוודא שישנה התאמה ראויה ובקרה מסופקת על עוצמת הקול. יתרונה של השימוש באוזניות ביטול רעשים עבור ילדים הוא למעשה יכולתם להוריד את עוצמת הקול בסביבות רעשיות ולמעטפת את הרגישות לרעשים מסביב.

האם קיימים אוזניות ביטול רעשים עם מיקרופון מסנן רעשים?

כן. ישנם דגמים של אוזניות ביטול רעשים הכוללים גם מיקרופון מסנן רעשים. מיקרופון מסנן רעשים עוזר להבהיר שיחות טלפון ושיחות ויזואל, עם יכולתו להפריד בין הקול שלך לבין רעשי רקע. השוואת דגמים ובדיקת ביק